Urząd Regulacji Energetyki Up

Urząd Regulacji Energetyki

Energia, Środowisko, Efektywność Energia, Innowacje, Przyszłość Energia, Równowaga, Bezpieczeństwo
 
 

Regulamin witryny kalkulatora taryf elektroenergetycznych
 
 

§ 1 Postanowienia ogólne1. Niniejszy regulamin określa zasady, na jakich użytkownicy Internetu mogą korzystać z niniejszej witryny.

2. Witryna kalkulatora jest przeznaczona do zaprezentowania aktualnej oferty przedsiębiorstw energetycznych w zakresie sprzedaży i dostarczania energii elektrycznej i gazu do gospodarstw domowych. 

3. Treści zamieszczane na witrynie są dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu. 

4. Zarejestrowane na witrynie przedsiębiorstwa energetyczne ("Użytkownicy") mają możliwość korzystania z dodatkowych funkcjonalności kalkulatora umożliwiających aktualizację wybranych danych dotyczących oferty przedsiębiorstwa. 

5. Dostęp do treści na witrynie jest bezpłatny.
 

 

§ 2 Rejestracja
 

 

1. W celu dokonania rejestracji przedsiębiorstwa energetycznego należy zgłosić się do administratora witryny. Po przejściu procesu weryfikacji, Użytkownikowi zostanie przyznane unikalny login i hasło dostępowe.

2. Użytkownik uzyskuje dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu po podaniu prawidłowej nazwy (loginu) i hasła Użytkownika.

3. Po zarejestrowaniu Użytkownika na witrynie tworzone jest indywidualne konto, które umożliwia wprowadzanie szczegółowych danych dotyczących aktualnych taryf energetycznych i stawek za energię. 

4. Wprowadzone dane są prezentowane na witrynie. Użytkownik może w każdej chwili modyfikować/usunąć wprowadzone przez siebie dane.§ 3 Funkcjonalność1. Użytkownik może wprowadzać dane dotyczące stawki za sprzedaż energii w wybranej taryfie oraz może załączać pliki (w formacie "pdf") ze szczegółowymi informacjami o taryfie. 

2. Użytkownik może modyfikować/usuwać własne dane teleadresowe oraz wskazać link do własnej witryny internetowej.§ 4 Zasady korzystania z witryny1. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania, w tym za treści, jakie zamieszcza na witrynie kalkulatora.

2. Wszelkie działania podejmowane przez Użytkownika w ramach witryny, a także cel tych działań, powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi obyczajami.

3. Dopuszczalne jest wprowadzanie tylko aktualnych i prawdziwych informacji.§ 5 Właściciel witryny1. Urząd Regulacji Energetyki jest Właścicielem witryny i pełni rolę Administratora witryny. 

2. Właściciel witryny umożliwia użytkownikom Internetu korzystanie z funkcjonalności witryny.

3. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za dane wprowadzone przez Użytkowników oraz za efekty działań podejmowanych w ramach witryny.

4. W przypadku naruszenia regulaminu Administrator ma prawo zablokowania dostępu Użytkownikowi do wybranych funkcjonalności witryny, a w uzasadnionych przypadkach do usunięcia konta Użytkownika.§ 6 Postanowienia końcowe
 

 

1. Właściciel witryny zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

2. Właściciel witryny zastrzega sobie prawo do modyfikacji witryny. 

3. Na żądanie Użytkownika Administrator witryny usunie jego konto. 

4. Uwagi/komentarze dotyczące funkcjonalności witryny można składać za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na witrynie kalkulatora.


 

 


Zasady zmiany sprzedawcy energii Zasady korzystania z serwisu Zgłoś błąd Logowanie dla Przedsiębiorstw Energetycznych

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Transition Facility 2006