Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna edycja Targów Wiedzy Konsumenckiej z udziałem URE. Zapraszamy.

W trosce o prawa odbiorców energii przedstawiciele Urzędu Regulacji Energetyki wezmą udział w organizowanych już po raz czwarty Targach Wiedzy Konsumenckiej.

Wydarzenie odbędzie w najbliższą sobotę 16 marca, w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie, przy ul. Górczewskiej 124, w godzinach 12.00 - 20.00.

Podczas Targów pracownicy URE będą odpowiadać na pytania Konsumentów dotyczące m.in. zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Na specjalnie oznakowanym stoisku URE będzie można wyjaśnić wątpliwości związane z zawieraniem umów sprzedaży oraz uzyskać informacje o organizacjach, do których można zwrócić się w przypadku ewentualnego sporu między sprzedawcą a odbiorcą energii elektrycznej.

W tym roku, po raz pierwszy, do dyspozycji odwiedzających Targi oddany zostanie praktyczny mini-przewodnik Konsumencie, czy wiesz gdzie znajdziesz pomoc?, dostępny również w wersji elektronicznej na stronie: pomoc.konsumenci.org, zawierający dane teleadresowe organizacji, instytucji i urzędów świadczących ogólne i specjalistyczne poradnictwo konsumenckie.

W największym krajowym wydarzeniu edukacyjnym dla konsumentów, oprócz Urzędu Regulacji Energetyki wezmą również udział przedstawiciele Stowarzyszenia Konsumentów Polskich, Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Warszawie, Europejskiego Centrum Konsumenckiego, Rzecznika Ubezpieczonych, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Inspekcji Handlowej.

Dodatkowo podczas Targów zorganizowany zostanie Konkurs Wiedzy Konsumenckiej, w którym każdy dorosły konsument będzie mógł wygrać atrakcyjne nagrody.

Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie Konsumentów Polskich.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie: www.targiwiedzykonsumenckiej.pl.

Jak co roku, Targi Wiedzy Konsumenckiej towarzyszą obchodom Światowego Dnia Praw Konsumenta, który przypada 15 marca.

Data publikacji : 15.03.2013

Opcje strony

do góry