Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Inauguracja Stowarzyszenia Młodzi Liderzy w Energetyce

22 czerwca br. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki uczestniczył w uroczystości inauguracyjnej polskiego Stowarzyszenia Młodzi Liderzy w Energetyce (MLE).

W ramach inauguracji odbyła się debata z udziałem Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Macieja Bando, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Energii Michała Kurtyki, Prezesa Forum Energii Joanny Maćkowiak-Pandery oraz Lidii Grzegorczyk z CEO Smart Fuse, pt. Pod prąd - możliwości rozwoju młodych osób w sektorze energetycznym, podczas której uczestnicy dyskutowali o sytuacji oraz perspektywach rozwoju młodych ludzi w sektorze energetycznym w Polsce. Moderatorem dyskusji był Wiceprezes Zarządu PSE S.A. Tomasz Sikorski.

Jednym z elementów spotkania była również prezentacja wyników ankiety na temat sytuacji młodych osób w polskim sektorze energetycznym. Wyniki ankiety przeprowadzonej przez MLE w II kw. 2017 r. wyraźnie wskazują na wysoki poziom zaangażowania młodych ludzi w rozwój polskiego sektora energetycznego i jego społeczności.

Stowarzyszenie MLE jest organizacją zrzeszającą młodych profesjonalistów pracujących w sektorze energetycznym, zarówno w branży elektroenergetycznej, gazowniczej, OZE, a także szeroko rozumianych usługach dla branży energetycznej. Działa w celu zbudowania silnej, otwartej grupy młodych liderów tego sektora i umożliwienia im aktywnego uczestniczenia w jego budowie i rozwoju.

Data publikacji : 27.06.2017

Opcje strony

do góry