Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Witamy na nowej stronie internetowej URE

Mamy nadzieję, że nowe usystematyzowanie bloków tematycznych uznają Państwo za bardziej intuicyjne i pozwalające na szybsze dotarcie do poszukiwanych treści. Sprzyja temu nowy układ treści w menu głównym grupujący informacje na temat poszczególnych rynków energii.

Mając na uwadze potrzeby dwóch głównych grup odbiorców: Konsumentów oraz Przedsiębiorstw energetycznych, treści adresowane do tych kategorii użytkowników zostały pogrupowane w dwóch działach: Konsument i Biznes. Konsumenci znajdą w swojej zakładce wszystkie przydatne informacje istotne zwłaszcza dla gospodarstw domowych. Z kolei dla przedsiębiorców pozytywnym wzbogaceniem i przydatną funkcjonalnością okaże się  „Kalendarium”, w którym publikowane będą m.in. obowiązujące klientów URE terminy m.in. związane z obowiązkami sprawozdawczymi.

Dostęp do starej wersji strony będzie możliwy pod adresem old.ure.gov.pl do końca lutego 2019 r.

Wraz ze zmianą strony ure.gov.pl, nową odsłonę uzyskała także strona Koordynatora ds. Negocjacji przy Prezesie URE. Znajdziemy ją pod adresem koordynator.ure.gov.pl. Rosnąca liczba odbiorców energii korzystających z możliwości pozasądowego rozwiązania sporów konsumenckich z przedsiębiorstwami energetycznymi wskazuje, że problematyka ta będzie systematycznie zyskiwać na znaczeniu i popularności.

Data publikacji : 12.12.2018
Data modyfikacji : 13.12.2018

Opcje strony

do góry