Nawigacja

Informacja nr 13/2008

Informacja (nr 13/2008) w sprawie Raportu z postępowań prowadzonych w Urzędzie Regulacji Energetyki dotyczących skarg odbiorców na wysokie rachunki za gaz w okresie grudzień 2007 – luty 2008

Warszawa, dnia 24 kwietnia 2008 r.
PREZES  
URZĘDU REGULACJI ENERGETYKI  
dr Mariusz Swora  
   
   

Przedstawiony Raport (w załączeniu) został sporządzony na podstawie końcowych raportów z postępowań prowadzonych w trzech oddziałach terenowych Urzędu Regulacji Energetyki: Północno – Zachodnim Oddziale Terenowym URE z siedzibą w Szczecinie, Południowo-Zachodnim Oddziale Terenowym URE z siedzibą we Wrocławiu oraz w Północnym Oddziale Terenowym URE z siedzibą w Gdańsku.

W dalszym ciągu, choć w znacznie mniejszym natężeniu, wpływają do URE z różnych miejsc w kraju skargi dotyczące zawyżonych rachunków za gaz lub skargi na zaniżoną jego jakość. Z tego też powodu w dniu 26 marca 2008 r. zostało wszczęte kolejne postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie przyczyn skarg odbiorców z terenu działania Zachodniego Oddziału Terenowego URE z siedzibą w Poznaniu.  Wszystkie sprawy, które do dnia publikacji tego raportu nie zostały zamknięte, będą w normalnym trybie załatwiane przez Urząd Regulacji Energetyki.

 

 

 

Prezes

 

Urzędu Regulacji Energetyki

 

/-/

 

dr Mariusz Swora

 

 

załącznik:

 

Raport z postępowań prowadzonych w Urzędzie Regulacji Energetyki dotyczących skarg odbiorców na wysokie rachunki za gaz w okresie grudzień 2007 – luty 2008”

Data publikacji : 25.04.2008
Data modyfikacji : 02.11.2012

Opcje strony

do góry